ZAPROSZENIE NA DZIEŃ MAMY I TATY

Utworzono: 21-05-2018

ZAPROSZENIE

Jest taki dzień szczególny w roku - to Święto Mamy i Taty. To dzień pełen radości i miłości, bo najważniejszych gości do przedszkola zapraszamy. Przyjdźcie i zobaczcie sami, jak bardzo WAS KOCHAMY.

• Dzieci z grupy I - KOTKI - zapraszają swoich kochanych rodziców 24 maja o godzinie 15.15 na wspólne świętowanie.
  • Dzieci z grupy II - PSZCZÓŁKI - zapraszają swoich kochanych rodziców 23 maja o godzinie 15.00 na wspólne świętowanie.
  • Dzieci z grupy III - MISIAKI - zapraszają swoich kochanych rodziców 23 maja o godzinie 15.10 na wspólne świętowanie.

• Dzieci z grupy IV - ŻABKI - zapraszają swoich kochanych rodziców 23 maja o godzinie 15.15 na wspólne świętowanie.

• Dzieci z grupy V - SŁONECZKA - zapraszają swoich kochanych rodziców 24 maja o godzinie 15.10 na wspólne świętowanie.

• Dzieci z grupy VI - MINIONKI - zapraszają swoich kochanych rodziców 25 maja o godzinie 15.00 na wspólne świętowanie.

• Dzieci z grupy VII - MOTYLKI - zapraszają swoich kochanych rodziców 25 maja o godzinie 15.10 na wspólne świętowanie.

• Dzieci z grupy VIII - KRASNOLUDKI - zapraszają swoich kochanych rodziców 24 maja o godzinie 15.10 na wspólne świętowanie.
  • Dzieci z grupy IX - BIEDRONKI - zapraszają swoich kochanych rodziców 24 maja o godzinie 15.15 na wspólne świętowanie.