ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA

Utworzono: 17-12-2019

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM !!!

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy szczególnie warto zrobić coś dobrego dla innych. Dlatego nasze przedszkole postanowiło zorganizować zbiórkę świąteczną dla bezdomnych piesków ze schroniska w Małoszycach. W holu przedszkola znajduje się specjalny kosz, do którego można włożyć w darze takie artykuły jak : karma sucha i mokra, ryż, makaron, kasza, koce, ręczniki , pościel, prześcieradła, poduszki, kołdry, obroże, smycze, miski oraz zabawki gumowe lub sznurkowe. Zostaną one przekazane pieskom jako prezent świąteczny.

Pomoc taka, to przysłowiowa kropla w morzu potrzeb, ale chciałyśmy wspólnie z rodzicami przedszkolaków okazać swoją życzliwość dla tych czworonogów , którzy tego potrzebują. Mamy nadzieję, że zorganizowana przez nas pomoc spowoduje, że psie pyszczki radośniej zaszczekają.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY DZIECIOM I RODZICOM ZA POMOC W WSPIERANIU TEJ AKCJI JJJJJ