ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA

Utworzono: 17-12-2013

OGÓRKI ZJADAMY I HUMORKI MAMY

W środę 11 grudnia obowiązywał w naszym przedszkolu strój zielony - w związku ze świętem ogórka. Z tej okazji wszyscy przynieśli z domu ogórki : duże, małe, grube, chude, proste, zakrzywione. Jedno miały wspólne - były absolutnie zielone. A wszystkie jedynkowe przedszkolaki bardzo lubią ogórki.

W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło zielonych atrakcji!!! Dzień był pełen niespodzianek. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych, rozwiązywały zagadki słowne i obrazkowe, a także dotykowe i smakowe, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Z wielką ochotą układały na talerzykach obrazki z kawałków zdrowego i chrupiącego ogórka, które następnie zostały zjedzone przez dzieci z wielkim apetytem. Najważniejszym wydarzeniem tego dnia było jednak pasowanie przedszkolaków WESOŁYM OGÓRKIEM na KUBUSIOWEGO PRZYJACIELA NATURY i złożenie uroczystej przysięgi.

ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika
ZIELONY DZIEŃ OGÓRKA grafika