ZDOBYLIŚMY PRESTIŻOWY CERTYFIKAT

Utworzono: 03-01-2015

WIELKIE WYRÓŻNIENIE DLA NASZEGO PRZEDSZKOLA

DRODZY RODZICE !

Z radością informujemy, że nasze przedszkole, po pierwszym roku uczestnictwa w projekcie ,,Zachowaj równowagę \'\' i promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci, spełniło wszystkie konieczne kryteria i uzyskało prestiżowy CERTYFIKAT ,, PRZEDSZKOLE PRZYJAZNE ŻYWIENIU I AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ \'\'. Na uwagę zasługuje fakt, iż wyróżnienie otrzymaliśmy już po pierwszym etapie trwania dwuletniego projektu będącego częścią Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy.

W Lęborku jesteśmy pierwszym przedszkolem, które posiada tak znaczące wyróżnienie przyznane przez kierownika projektu : prof. dr hab. n. med. Mirosława Jarosza - Dyrektora Instytutu Żywności i Żywienia. Jest to nagroda za liczne działania podejmowane przez naszą placówkę w zakresie kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych oraz promowania w swoim środowisku aktywności fizycznej.

Wszystkim Rodzicom i Pracownikom Przedszkola pragniemy gorąco pogratulować i podziękować za wsparcie, współpracę i życzliwość. To również dzięki Państwa zaangażowaniu w życie Przedszkola odnieśliśmy tak wielki sukces. W dalszym ciągu, w trosce o nasze dzieci podejmować będziemy przy współpracy z Państwem działania służące promocji zdrowia.

ZDOBYLIŚMY  PRESTIŻOWY  CERTYFIKAT grafika