ZBIÓRKA ŚWIĄTECZNA

Utworzono: 22-12-2012

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy szczególnie warto zrobić coś dobrego dla innych. Dlatego nasze przedszkole postanowiło zorganizować zbiórkę świąteczną pod hasłem ,, I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM \'\'. W holu przedszkola znajdował się specjalny kosz, do którego można było włożyć w darze zabawki, książki, kolorowanki, maskotki, słodycze itp.,które zostały przekazane dla Dzieci z rodzin o trudnej sytuacji socjalno - bytowej jako prezent świąteczny.

Pomoc taka, to przysłowiowa kropla w morzu potrzeb, ale chciałyśmy wspólnie z rodzicami przedszkolaków okazać swoją życzliwość dla tych dzieci i rodzin, które tego potrzebują. Mamy nadzieję, że zorganizowana przez nas pomoc spowoduje, że dziecięce buzie radośniej się uśmiechną.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY DZIECIOM I RODZICOM ZA POMOC W WSPIERANIU TEJ AKCJI JJJJJ