ZAWODY SPORTOWE W GRUPIE KOTKÓW

BAL JABŁUSZKA ORAZ
ZAWODY SPORTOWECZERWONI I ZIELONI

Robak_w_Jablko.png

W październiku w grupieKOTKÓW odbył sięBAL JABŁUSZKA.

W udekorowanej jabłuszkami sali zebrały się dzieci przebrane za czerwone i zielone jabłuszka. W programie balu były zabawy integracyjne przy muzyce i konkursy. Dzieci wysłuchały bajki W. Sutiejewa "Jabłko", a następnie każde dziecko wykonało pracę plastyczną pt: "Szczęśliwe jabłuszko". Bal zakończył się ucztą wypieków jabłkowych przygotowanych przez rodziców oraz pysznym sokiem z jabłek, który wspólnie z paniami przygotowały dzieci. Wszyscy bawili się świetnie. Bal zakończył się pamiątkowym zdjęciem z jabłuszkiem.

16 października odbyły się zawody sportowo- zabawowe oraz quiz wiedzy o owocach i warzywach. Dzieci zostały podzielone na dwie drużyny i miały za zadanie wykazać się wiedzą o owocach i warzywach zarówno rosnących w naszych ogrodach jak i egzotycznych. Wszyscy zawodnicy poradzili sobie z zadaniami, a nagrodą był sok marchwiowo - jabłkowy.

Dziękujemy rodzicom za pyszności jabłkowe !!produkt_jablko_1.png

produkt_jablko_1.png