ZAKOŃCZENIE AKCJI ,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM ''

Utworzono: 22-12-2023

Tuż  przed  Świętami  Bożego  Narodzenia  w  naszym  przedszkolu  odbyło  się  zakończenie  akcji  charytatywnej  ,, I  TY  MOŻESZ  ZOSTAĆ  ŚWIĘTYM  MIKOŁAJEM '' na  rzecz  bezdomnych  zwierząt,  podopiecznych  ze  schroniska  w  Małoszycach.  Dzięki  wrażliwości  i  zaangażowaniu  dzieci,  rodziców  i  personelu  przedszkolnego  udało  się  zebrać  dużą  ilość  mokrej  i  suchej  karmy,  zabawki,  gryzaki  ,  a  nawet  cieplutkie  kocyki.  Wszystkie  dary  zostały  przekazane  przedstawicielowi  schroniska  Panu Sławomirowi  Twardziak .  Uczestnicy  zaś  za  okazanie  ogromnego  serca  czworonożnym  przyjaciołom  i  zaangażowanie,  otrzymali  pamiątkowy  dyplom  i   wyrazy  podziękowania. 

ZAKOŃCZENIE AKCJI ,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM '' grafika
ZAKOŃCZENIE AKCJI ,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM '' grafika
ZAKOŃCZENIE AKCJI ,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM '' grafika
ZAKOŃCZENIE AKCJI ,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM '' grafika
ZAKOŃCZENIE AKCJI ,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM '' grafika
ZAKOŃCZENIE AKCJI ,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM '' grafika
ZAKOŃCZENIE AKCJI ,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM '' grafika
ZAKOŃCZENIE AKCJI ,,I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM '' grafika