ZAJĘCIA KULINARNE U MISIAKÓW

Utworzono: 07-10-2023

Najwięcej przyjemności przedszkolakom sprawiają działania praktyczne, które przebiegają wieloetapowo, a których zwieńczeniem jest wspólna degustacja. Tak było w grupie  MISIAKÓW.  Czwartek  - 5 października był pysznym dniem dla starszaków.  Aby zachęcić dzieci do zjadania owoców nauczycielka przygotowała zajęcia, którego celem było wykonanie  sałatki  owocowej  oraz  ciasteczek  z  jabłuszkami.

Zabawa była przednia, a efekt bardzo smaczny i zdrowy !!! MNIAM, MNIAM, PYCHOTKA !!! Wszyscy z wielkim apetytem zjadali wspólnie przygotowany deser, smakowało nawet największym ,, niejadkom ''.

ZAJĘCIA  KULINARNE  U  MISIAKÓW grafika