ŻABKI NA PRZEDSTAWIENIU W KINIE FREGATA

Utworzono: 23-04-2015

zwzwz PIEŚŃ LASU zwzwz

We wtorek 21 kwietnia ŻABKI miały okazję obejrzeć przedstawienie teatralne pt.,,PIEŚŃ LASU \'\'. Zostało ono przedstawione w kinie Fregata w Lęborku przez aktorów z Teatru Tęcza Lalek w Słupsku.

,, Pieśń lasu \'\' to spektakl o tematyce ekologicznej, który doskonale wkomponował się w tematykę naszego tygodnia, jaką będziemy poruszać w przedszkolu. Mały Zajączek oraz jego przyjaciele - leśne zwierzęta są smutni, bo ludzie zaśmiecili ich polanę. Ma tam też powstać wielka fabryka, która z pewnością zatruje powietrze. Zajączek bezskutecznie namawia przyjaciół do wspólnej walki o las. Z pomocą przychodzi mu dziewczynka imieniem Marysia.

Czy uda się uratować las ? A co stanie się z żyjącymi tam zwierzętami ? O tym dowiedziały się dzieci z naszego przedstawienia.