ŻABKI NA MIEJSKIM PRZEGLĄDZIE JASEŁEK

Utworzono: 27-01-2024

aniolki.gif

W piątek 26 stycznia ŻABKI  reprezentowały nasze przedszkole na XIX  MIEJSKIM  PRZEGLĄDZIE JASEŁEK, które odbyło się w Lęborskim Centrum Kultury Fregata.  Organizatorami  jasełek  były : Lęborskie Stowarzyszenie Św. Jakuba Ap., Młodzieżowy Dom Kultury oraz Parafia św. Jakuba Ap.  Dzieci z wielkim zaangażowaniem i przejęciem, na prawdziwej scenie wykonały przedstawienie ,, WESOŁE  JASEŁKA ''w  reżyserii  Beaty  Słoniec. .  Nie zabrakło braw i słodkich niespodzianek.  Dzieci pełne wrażeń do przedszkola wróciły z dyplomem oraz z nagrodą - statuetką aniołka.

GRATULUJEMY !!!!  RODZICOM  DZIĘKUJEMY   ZA  POMOC  W  PRZYGOTOWANIU  STROJÓW  ORAZ  AKTYWNY  UDZIAŁ

ŻABKI NA MIEJSKIM PRZEGLĄDZIE JASEŁEK grafika
ŻABKI NA MIEJSKIM PRZEGLĄDZIE JASEŁEK grafika
ŻABKI NA MIEJSKIM PRZEGLĄDZIE JASEŁEK grafika
ŻABKI NA MIEJSKIM PRZEGLĄDZIE JASEŁEK grafika
ŻABKI NA MIEJSKIM PRZEGLĄDZIE JASEŁEK grafika
ŻABKI NA MIEJSKIM PRZEGLĄDZIE JASEŁEK grafika
ŻABKI NA MIEJSKIM PRZEGLĄDZIE JASEŁEK grafika
ŻABKI NA MIEJSKIM PRZEGLĄDZIE JASEŁEK grafika