WYCIECZKA DO ZOO

Utworzono: 12-06-2011

WYCIECZKA DO OGRODU ZOOLOGICZNEGO

Z okazji Dnia Dziecka średniaki z grupy III, IV i V pojechały 02 czerwca na wycieczkę do Gdańska- Oliwy. Celem wycieczki było zwiedzanie ogrodu zoologicznego. Ponieważ większość dzieci nie była dotąd w ZOO, wszystko więc tam było bardzo ciekawe. Z wielką radością wędrowały alejkami, podziwiając różne gatunki egzotycznych zwierząt. Z ogromnym zainteresowaniem obserwowały żyrafy, olbrzymie słonie, wielkie, pluskające się w wodzie hipopotamy. Najbardziej podobały się małpy, które popisywały się skacząc i machając łapkami. Podziwiały również tukany, papugi i różne gatunki ptaków. Ważne było również, że poznały przybliżone warunki w jakich żyją te zwierzęta na wolności.

Dzieci wróciły do przedszkola bardzo zadowolone, mimo że trochę zmęczone.

WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika
WYCIECZKA DO ZOO grafika