WYCIECZKA DO TEATRU LALEK W SŁUPSKU

Utworzono: 03-05-2022

We  wtorek  26 kwietnia  MISIAKIŻABKIKRASNOLUDKI  i  SŁONECZKA  wybrały się  na  wycieczkę  do  Słupska  do  TEATRU  LALEK  TĘCZA  na   przedstawienie  pt. ,,ŚNIEŻKA ''. 

,, Królewna  Śnieżka ''  to  jedna  z  najpiękniejszych  baśni  braci  Grimm,  która  ukazuje  nie  tylko  walkę  dobra  ze  złem,  ale  także  opowiada  o uczuciach  i  miłości.  Znana  historia  tym  razem  opowiedziana  została  nieco  inaczej.  Tytułowa  bohaterka  buntowała  się  na  rockową  nutę,  Królowa  knuła,  jak  zwykle,  a  Krasnoludki - jak  to  Krasnoludki ....chciały  mieć  posprzątane  i  ugotowane.  A  Król ? Król był na wojnie. Aktorzy  przedstawili  tę  baśń  w  konwencji  rock  opery,  ale  pozwalający  śledzić  losy  bohaterów  nawet  naszym  najmłodszym  przedszkolakom.  Ogromne  wrażenie  wywarła  na  dzieciach  sceneria  oraz  lalki.  Nie  mogli  oderwać  oczu  od  tego,  co  dzieło  się  na  deskach  teatru.  Nastrojowa  muzyka  i  zmienne  światło  powodowało,  że  zaciekawienie  widowni  nie  malało.  Słodkie  uśmiechy,  radosne  opowieści  oraz  gromkie  brawa  po  spektaklu  są  z  pewnością  dowodem  na  to,  że  wycieczkę  można  uznać  za  udaną. 

WYCIECZKA DO TEATRU LALEK W SŁUPSKU grafika
WYCIECZKA DO TEATRU LALEK W SŁUPSKU grafika
WYCIECZKA DO TEATRU LALEK W SŁUPSKU grafika
WYCIECZKA DO TEATRU LALEK W SŁUPSKU grafika
WYCIECZKA DO TEATRU LALEK W SŁUPSKU grafika
WYCIECZKA DO TEATRU LALEK W SŁUPSKU grafika
WYCIECZKA DO TEATRU LALEK W SŁUPSKU grafika
WYCIECZKA DO TEATRU LALEK W SŁUPSKU grafika
WYCIECZKA DO TEATRU LALEK W SŁUPSKU grafika