WYCIECZKA DO LASU

Utworzono: 15-09-2018

MISIAKI I ŻABKI NA WYCIECZCE W LESIE

Korzystając ze sprzyjającej, słonecznej pogody MISIAKI i ŻABKI wybrały się w piątek 14 września na wycieczkę do lasu. Przedszkolaków przywitał pracownik Nadleśnictwa Cewice, który opowiadał dzieciom o swoim podstawowym obowiązku, jakim jest dbanie o las. Mówił o sadzeniu drzewek, ochronie przed szkodnikami, celowych wycinkach. Przypomniał przedszkolakom, jak należy zachowywać się w lesie oraz zapoznał dzieci ze zwierzętami i ptakami zamieszkującymi las. Wiele radości sprawiły wszystkim wędrówki po leśnych ścieżkach. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały otaczającą przyrodę oraz gromadziły do koszyków dary lasu, które po powrocie do przedszkola umieszczone zostały w kąciku przyrody. Wycieczkę zakończył wspólny piknik i śpiew znanych piosenek.

Dziękujemy panuleśniczemu za zorganizowanie nam pobytu w lesie. Dzięki jego umiejętności rozmowy z dziećmi i sympatycznej osobowości, a także ogromnej, przyrodniczej wiedzy, z pewnością pobyt przedszkolaków w lesie na długo zostanie w ich pamięci.

WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika
WYCIECZKA DO LASU grafika