WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ

Utworzono: 31-05-2019

JCJCJ DZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ JCJCJdzieci_big.jpg

Przyszedł oczekiwany dzień w przedszkolu, na który czekały wszystkie dzieci -DZIEŃ DZIECKA. Pogoda tego dnia nie była wymarzona, ale mimo wszystko dzieci spędziły ten cudowny, pełen atrakcji dzień nie tylko w przedszkolu ale i na terenie pięknie ozdobionego, kolorowymi balonami ogrodu przedszkolnego. Były konkursy, zabawy integracyjne, zabawy ruchowo - taneczne, malowanie twarzy i uśmiech, uśmiech, uśmiech. W tym dniu nie mogło również zabraknąć słodkości, soczków, owoców oraz zdrowych przekąsek. Wszystkie dzieci otrzymały również prezenty. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, a uśmiech nikomu nie schodził z twarzy.

TEN DZIEŃ NA DŁUGO ZAPISZE SIĘ W NASZEJ PAMIĘCI.NA TWARZACH DZIECI MALOWAŁO SIĘ SZCZĘŚCIE, RADOŚĆ I OGROMNE ZADOWOLENIE