WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ

Utworzono: 03-06-2023

DZIEŃ  PEŁEN  WRAŻEŃ 

Przyszedł oczekiwany dzień w przedszkolu, na który czekały wszystkie dzieci - DZIEŃ DZIECKA. Pogoda tego dnia  była wymarzona. Wszystkie dzieci spędziły ten cudowny, pełen atrakcji dzień nie tylko w przedszkolu ale i na terenie pięknie ozdobionego, kolorowymi balonami ogrodu przedszkolnego. Były konkursy, zabawy integracyjne, zabawy ruchowo - taneczne, rysownie kolorową kredą na płytach chodnikowych,  na  sztalugach,  na  folii,  malowanie twarzy i uśmiech, uśmiech, uśmiech.  Dzieci  wzięły  również  udział  w  zabawie  z  animatorką  i  w  pokazie  baniek  mydlanych. W tym dniu nie mogło również zabraknąć soczków, owoców oraz zdrowych przekąsek. Wszystkie dzieci otrzymały również prezenty. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, a uśmiech nikomu nie schodził z twarzy.

TEN  DZIEŃ  NA  DŁUGO  ZAPISZE  SIĘ  W  NASZEJ  PAMIĘCI.  NA  TWARZACH  DZIECI  MALOWAŁO  SIĘ  SZCZĘŚCIE,  RADOŚĆ  I  OGROMNE  ZADOWOLENIE