WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ

Utworzono: 09-06-2021

DZIEŃ  PEŁEN  WRAŻEŃ 

Przyszedł oczekiwany dzień w przedszkolu, na który czekały wszystkie dzieci -DZIEŃ DZIECKA. Pogoda tego dnia  była wymarzona. Wszystkie dzieci spędziły ten cudowny, pełen atrakcji dzień nie tylko w przedszkolu ale i na terenie pięknie ozdobionego, kolorowymi balonami ogrodu przedszkolnego. Były konkursy, zabawy integracyjne, zabawy ruchowo - taneczne, rysownie kolorową kredą na płytach chodnikowych,  malowanie twarzy i uśmiech, uśmiech, uśmiech. W tym dniu nie mogło również zabraknąć słodkości, soczków, owoców oraz zdrowych przekąsek. Wszystkie dzieci otrzymały również prezenty. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, a uśmiech nikomu nie schodził z twarzy.

TEN  DZIEŃ  NA  DŁUGO  ZAPISZE  SIĘ  W  NASZEJ  PAMIĘCI.  NA  TWARZACH  DZIECI MALOWAŁO SIĘ SZCZĘŚCIE, RADOŚĆ I OGROMNE ZADOWOLENIE