WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA

Utworzono: 27-02-2018

KOCIE ZABAWY PRZEDSZKOLAKÓW

Kotki, kociaki, mruczki, miauczki różnie je nazywamy. Są one dla niektórych jak członkowie rodziny. Uwielbiane, zadbane i niczego im nie brakuje. Ale są i takie czworonogi, które cierpią głód, niechciane, często wyrzucane przez swoich właścicieli.

W związku z obchodami w naszym przedszkolu 27 lutegoDNIA KOTA, maluszki i średniaki odwiedził gość specjalny- mały, śliczny kotek ze swoją właścicielką panią Basią. Swoją wizytą sprawił dzieciom wiele radości. Każde dziecko mogło dotknąć i pogłaskać kotka, a nawet pobawić się z nim jego ulubioną zabawką. Zabawa z kotem dla wielu dzieci to coś nowego, nieznanego, a czasem niemożliwego, ponieważ nie każdy ma w domu miauczącego czworonoga. Ponadto pani Basia opowiadałana temat karmienia kotka, sposobach dbania o jego higienę oraz wspólnych zabawach.

Dzieci wraz ze swoimi ulubionymi pluszakami - kotkami, przyniesionymi z domu, uczestniczyły także w zajęciach edukacyjnych i zabawach ruchowych dotyczących zwierząt domowych, w których zwracano uwagę na wyrabianie szacunku i propagowanie pozytywnych postaw.

,, Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka ''

Nie bądźmy obojętni na los porzuconych i bezdomnych zwierząt.

WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika
WESOŁO OBCHODZIMY DZIEŃ KOTA grafika