WESOŁE MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

Utworzono: 07-12-2021

,, MIKOŁAJU,  MIKOŁAJU  CO  TY  ROBISZ  W  NASZYM  KRAJU...''

mikolaj.png

MIKOŁAJKOWA  TRADYCJA jest naszym dzieciom dobrze znana. Jak co roku nasze jedynkowe przedszkole Święty Mikołaj odwiedził w poniedziałek 6 grudnia. Wszystkie przedszkolaki w tym dniu ubrane w czerwone czapeczki i jak same bardzo często podkreślały - wyjątkowo grzeczne w tym roku, z niecierpliwością oczekiwały gościa z dalekiej i mroźnej Laponii. Oczywiście przybył mimo wielu, wielu przeszkód. Zmęczony daleką podróżą, ulubiony święty przedszkolaków usiadł na specjalnym fotelu, by wypić ciepłe mleczko, poczęstować się pysznymi ciasteczkami, wysłuchać niespodzianek w postaci wierszyków, piosenek  i  świątecznych  obrazków przygotowanych przez dzieci. Następnie zaprosiliśmy naszego specjalnego gościa do wspólnej zabawy.

Dzieci z ogromną radością zaprosiły Mikołaja na przyszły rok, obiecując, że czekając na niego będą starały się być grzeczne zarówno w domu, jak i w przedszkolu.

Po spotkaniu z Mikołajem pozostały miłe wrażenia i prezenty. Bo ,, nawet zima z Mikołajem może być pachnącym majem''.

mikolaj2.png