WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK

Utworzono: 17-12-2015

TYTYT ŚWIĄTECZNIE I WESOŁO TYTYT

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w środę 16 grudnia odbyło się przedstawienie w wykonaniu dzieci z grupy V pt. ,,WESOŁE JASEŁKA ''. Specjalnie na tą okazję rodzice przygotowali przepiękne stroje dla swoich pociech, a nauczycielki świąteczną scenografię. Przedstawieniu towarzyszył podniosły, świąteczny nastrój, uatrakcyjniony kolędami, świątecznymi piosenkami oraz śmiesznymi wierszykami. Dzieciom z całego Przedszkola, wszystkim Pracownikom i Rodzicom przedstawienie się bardzo podobało, a jasełkowe spotkanie zakończyła wspólna zabawa z piosenką ,, Świeć gwiazdeczko " .

WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika
WESOŁE JASEŁKA U ŻABEK grafika