WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE

Utworzono: 08-10-2019

NA STRAGANIE

,, Na straganie w dzień targowy takie słyszy się rozmowy...''- każde małe dziecko, jak i dorosły zna wiersz J. Brzechwy i wartości z niego płynące. Warzywa i owoce to nieodzowny element diety każdego człowieka. Dlatego już od najmłodszych lat wpajane jest dzieciom, jakie wartości zdrowotne w sobie zawierają. Aby przybliżyć tematykę tych naturalnych witamin nauczycielki z grupy MISIAKÓW i SŁONECZEK wraz z Kubusiem Puchatkiem zaprosiły przedszkolaki na teatrzyk kukiełkowy zainspirowany wierszem ,,NA STRAGANIE ''. Najpierw wszystkie dzieci z ogromnym zaciekawieniem oglądały przedstawienie, a następnie rozwiązywały zagadki słowne o warzywach oraz wesoło bawiły się przy piosence ,, Idą witaminki ''. Mogły również obejrzeć papierowe kukiełki i się nimi pobawić.

WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika
WARZYWNE PRZEDSTAWIENIE KUKIEŁKOWE grafika