WARSZTATY KULINARNE U KRASNOLUDKÓW

Utworzono: 10-11-2017

4762376_Cartoon_sandwich_on_white_background_vector_illustration__Stock_Photo.jpg ZDROWOIWESOŁO 4762376_Cartoon_sandwich_on_white_background_vector_illustration__Stock_Photo.jpg

4762376_Cartoon_sandwich_on_white_background_vector_illustration__Stock_Photo.jpg

Pod takim hasłem w czwartek 9 listopadaodbyły się warsztaty dla dzieci i rodziców w grupie KRASNOLUDKÓW.Dzieci przedstawiły rodzicom inscenizacje o walorach zdrowego odżywiania, piosenki " Witaminy wolę ja" Hymn świeżaków oraz taniec Idą Witaminki. Następnie z rodzicami przygotowały ZDROWE KANAPECZKI.Wszystkie dzieci z zaangażowaniem dobierały składniki, aby każda wykonana kanapka wyglądała wyjątkowo. Na stole nie zabrakło sałaty, pomidorów, ogórków, papryki i innych zdrowych składników. Kanapki nie tylko były smaczne, zdrowe ale i pięknie ozdobione. Pamiętać należy, że najlepiej smakują potrawy wykonane samodzielnie. I to sprawdziło się doskonale. Samodzielnie wykonane kanapki z dużą ilością warzyw smakowały nawet największym niejadkom.