W ŚWIECIE TEATRU

Utworzono: 03-04-2019

JAŚ IDRZEWO FASOLI jack-animation2.gif

Wspaniałym rozpoczęciem miesiąca dla naszych przedszkolaków stał się spektakl teatralny pt. ,, Jaś i drzewo fasoli '' przygotowany przez aktorów Teatru ART - RE, którzy przyjechali do naszego przedszkola z Krakowa. Bajka opowiadała o ubogim Jasiu, który rusza na targ sprzedać krowę. Spotkana na targu zielarka w zamian za Krasulę daje mu ziarna zaczarowanej fasoli, które Jaś ma zakopać w ziemi. Fasola zaczyna rosnąć, sięga chmur. Zaciekawiony chłopiec postanawia wspiąć się na nią. Tam spotyka Panią Olbrzym, która chcąc pomóc Jasiowi w prezencie daje mu kurę znoszącą złote jajka oraz zaczarowany flet. Dzięki doskonałej grze aktorów, którzy z brawurą wcielili się w swoje role, przedszkolaki mogły świetnie się bawić, poznali też świat zwierząt domowych oraz rodzaje zbóż, owoców i warzyw. Spektakl w wesoły sposób przybliżył dzieciom atmosferę wsi. Dodatkową atrakcją była możliwość czynnego uczestnictwa w przedstawieniu, co wywołało wiele pozytywnych emocji. Z dużą uwagą obserwowali sceniczne wydarzenia nagradzali aktorów gromkimi brawami i na bieżąco komentowali wszystko, co działo się na scenie. Przedstawienie pokazało, że zdrowie, miłość i rodzina są ważniejsze niż bogactwo.

W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika