W ŚWIECIE TEATRU

Utworzono: 03-12-2016

ZACZAROWANY KOSZYCZEK

W piątek 2 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru Gargulec z Gdańska. Artyści przedstawili przedszkolakom spektakl muzyczny pt. ,, ZACZAROWANY KOSZYCZEK ''. Dzieci obejrzały baśń o Babci i Krasnalu, których bardzo często odwiedzały różne psotne postacie, takie jak : Kotek, Zbójnik, Pies i Zajączek. To właśnie Ci barwni bohaterowie przyciągali uwagę najmłodszych widzów, którzy z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w teatrzyku.

Prosta fabuła, wesołe przygody, zabawne relacje pomiędzy bohaterami, a przede wszystkim bliski kontakt aktorów z dziećmi, to wszystko stworzyło atmosferę zadowolenia i radości, a także pobudziło dzieci do głośnych okrzyków i spontanicznego zachowania.

Kontakt z kulturą teatralną wyzwolił w dzieciach nowe pokłady energii i niezwykłe wrażenie emocjonalne.

W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika
W ŚWIECIE TEATRU grafika