W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA U KOTKÓW

Utworzono: 21-12-2023

 

W dniu 20.12.2023 r. odbyło się spotkanie świąteczne oraz warsztaty bożonarodzeniowe. Przedszkolaki przywitały gości piosenką ,,Wesoła choinka", zaprezentowały wiersze o tematyce świątecznej. Przedstawienie uzupełniły piękne pastorałki oraz kolędy. Po zaprezentowaniu programu artystycznego dzieci wraz z rodzicami wykonały łańcuch na choinkę oraz kwiatuszek. Rodzice podziękowali dzieciom za piękne występy wręczając upominki. 

Dziękujemy serdecznie zaproszonym gościom za mile spędzony czas oraz wspólne kolędowanie. Życzymy kolorowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA U KOTKÓW grafika
W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA U KOTKÓW grafika
W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA U KOTKÓW grafika
W OCZEKIWANIU NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA U KOTKÓW grafika