URODZINY PLUSZOWEGO MISIA

Utworzono: 25-11-2019

misie__13_misie__13_ŚWIĘTO MISIA MAMY DZISIAJmisie__13_misie__13_

Miękki, puchaty i taki z łatką - najmilszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu -PLUSZOWY MIŚ. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo ,, Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś ''.

25 listopada to dzień kiedy obchodzi się urodziny pluszowego misia. Miś jest przyjacielem dzieci, czy wypada więc zapomnieć o urodzinach przyjaciela ? W tym wyjątkowym dniu już od samego rana w przedszkolu panowała bardzo radosna atmosfera. Dzieci schodziły się, przynosząc ze sobą przeróżne misie - maskotki, które miały rozmaite wielkości i kształty. Jednym słowem nasze przedszkole zamieniło się w bajkowy świat pełen pluszowych misiów.

Z tej okazji w każdej grupie działy się wspaniałe rzeczy. Przygotowano wiele ciekawych zabaw i konkursów, były wspólne tańce z misiami i pląsy przy muzyce, śpiewanie misiowych piosenek oraz teatrzyk ,, O MISIU PTYSIU '', przygotowany przez nauczycielki grupy VII. Misie otrzymały również od dzieci tort oraz prezenty w postaci piosenek i misiowych wierszyków oraz kartek urodzinowych z życzeniami. Ponadto dzieci z wielkim zainteresowaniem wykonały prace plastyczne. Wśród przygotowanych atrakcji znalazły się pamiątkowe zdjęcia z ulubionymi maskotkami. Na zakończenie spotkania uczestnikom zabawy wręczono medal oraz ,,misiowy '' Dyplom.

Po tak miłym dniu wszyscy szczęśliwi, ale i trochę zmęczeni, udali się na ,, zdrowe małe co nieco ''.

25 LISTOPADA BYŁ WIĘC W NASZYM PRZEDSZKOLU CAŁKIEM MISIOWYM DNIEM. TRUDNO BOWIEM WYOBRAZIĆ SOBIE DZISIEJSZY ŚWIAT BEZ PLUSZOWEGO MISIA.

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie ruchome

WSZYSTKIEGO DOBREGO NASZYM CUDNYM MISIOM WDNIU ICH ŚWIĘTA.