URODZINY PLUSZOWEGO MISIA

Utworzono: 25-11-2022

misie__13_misie__13_ŚWIĘTO  MISIA  MAMY  DZISIAJmisie__13_misie__13_

Miękki, puchaty i taki z łatką - najmilszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - PLUSZOWY MIŚ. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo ,, Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś ''.

25 listopada to dzień, kiedy obchodzi się urodziny pluszowego misia. Miś jest przyjacielem dzieci, czy wypada więc zapomnieć o urodzinach przyjaciela? W tym wyjątkowym dniu już od samego rana w przedszkolu panowała bardzo radosna atmosfera. Dzieci schodziły się, przynosząc ze sobą przeróżne misie - maskotki, które miały rozmaite wielkości i kształty. Jednym słowem nasze przedszkole zamieniło się w bajkowy świat pełen pluszowych misiów.

Z tej okazji w każdej grupie działy się wspaniałe rzeczy. Przygotowano wiele ciekawych zabaw i konkursów, były wspólne tańce  z  misiami  i pląsy przy muzyce oraz śpiewanie misiowych piosenek.  Misie  otrzymały  również  od  dzieci  tort  oraz  prezenty  w  postaci  piosenek  i  misiowych  wierszyków  oraz  kartek  urodzinowych  z  życzeniami.  Ponadto dzieci z wielkim zainteresowaniem wykonały prace plastyczne. Wśród przygotowanych atrakcji znalazły się pamiątkowe misiowe zdjęcia. Na zakończenie spotkania uczestnikom zabawy wręczono dyplom PRZYJACIELA  PLUSZOWEGO  MISIA. 

Po tak miłym dniu wszyscy szczęśliwi, ale i trochę zmęczeni, udali się na ,, zdrowe małe co nieco ''.

25 LISTOPADA  BYŁ  WIĘC  W  NASZYM  PRZEDSZKOLU  CAŁKIEM  MISIOWYM  DNIEM. TRUDNO  BOWIEM  WYOBRAZIĆ  SOBIE  DZISIEJSZY  ŚWIAT  BEZ  PLUSZOWEGO  MISIA

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie ruchome

WSZYSTKIEGO  DOBREGO  NASZYM  CUDNYM  MISIOM  W DNIU  ICH  ŚWIĘTA.