TEATR WARIACJA Z WARSZAWY

Utworzono: 06-12-2013

zwzwz DZIADEK DO ORZECHÓW zwzwz

W środę 04 grudnia przyjechał do Szkoły Muzycznej w Lęborku TEATR ,,WARIACJA \'\' z Warszawy. Aktorzy przedstawili naszym przedszkolakom spektakl pt. ,, Dziadek do orzechów \'\' i przenieśli nas do niezwykłej krainy zabawek przy dźwiękach wspaniałej, klasycznej muzyki Piotra Czajkowskiego.

Oto nadchodzą święta i każde dziecko marzy o wspaniałych prezentach. W dzień Bożego Narodzenia mała Klara otrzymuje niezwykły podarunek. To zaczarowany Dziadek do orzechów. W magicznej scenerii świata zabawek Klara wraz ze swym przyjacielem przeżywa wiele fascynujących przygód. Dziewczynka zdobywa nowych przyjaciół, poznaje nowe miejsca, a także pokonuje strach i zmierza się ze złą królową myszy - Mysibabą, której mysia armia burzy spokój w zaczarowanej krainie.

Tego dnia każde dziecko bawiło się fantastycznie, ponieważ przedstawieniezawierało metody aktywizujące publiczność, a co najważniejsze aktorzy nawiązali doskonały kontakt z wszystkimi przedszkolakami.

TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika
TEATR WARIACJA Z WARSZAWY grafika