TEATR W PRZEDSZKOLU

Utworzono: 03-03-2018

Znalezione obrazy dla zapytania bałwanek - grafika ZIMOWA PRZYGODA platek_sniegu.png platek_sniegu.png

W czwartek 1 marca gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru Gargulec z Gdańska. Artyści zaprezentowali przedszkolakom przedstawienie pt.,, ZIMOWA PRZYGODA''. Dzieci obejrzały wesoły spektakl o przygodach Bałwanka, który czuł się trochę samotny. Na szczęście na swojej drodze spotyka wiele barwnych postaci - Panią Bałwankową, Zajączka, Panią Mróz. To właśnie Ci barwni bohaterowie przyciągali uwagę najmłodszych widzów, którzy z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w teatrzyku.

Prosta fabuła, wesołe przygody, zabawne relacje pomiędzy bohaterami, a przede wszystkim bliski kontakt aktorów z dziećmi, to wszystko stworzyło atmosferę zadowolenia i radości, a także pobudziło dzieci do głośnych okrzyków i spontanicznego zachowania.

Kontakt z kulturą teatralną wyzwolił w dzieciach nowe pokłady energii i niezwykłe wrażenie emocjonalne.

TEATR W PRZEDSZKOLU grafika
TEATR W PRZEDSZKOLU grafika
TEATR W PRZEDSZKOLU grafika
TEATR W PRZEDSZKOLU grafika
TEATR W PRZEDSZKOLU grafika
TEATR W PRZEDSZKOLU grafika
TEATR W PRZEDSZKOLU grafika
TEATR W PRZEDSZKOLU grafika
TEATR W PRZEDSZKOLU grafika
TEATR W PRZEDSZKOLU grafika
TEATR W PRZEDSZKOLU grafika
TEATR W PRZEDSZKOLU grafika
TEATR W PRZEDSZKOLU grafika
TEATR W PRZEDSZKOLU grafika
TEATR W PRZEDSZKOLU grafika