SZKOŁA MOICH MARZEŃ

Utworzono: 20-04-2024

Bardzo  miło  nam  poinformować, że  w ramach  Miejskiego  Konkursu  Plastycznego  ,, SZKOŁA  MOICH  MARZEŃ '',  który  został  zorganizowany  przez  Szkołę  Podstawową  nr 7 w  Lęborku,  po  obejrzeniu  wszystkich  ciekawych  i  twórczych  prac,  Jury  wybrało  zwycięzców  kierując  się  wymogami  formalnymi  oraz  doceniając  pomysłowość,  samodzielność,  estetykę  wykonania  i  uwzględnienie  tematu  konkursu.  Nagrodę  otrzymał  IGOR  KLASSA  I  HANNA  BAAR  z  grupy  MISIAKÓW  zaś  wyróżnienie  otrzymali:  ALEKSANDRA  ORLIKOWSKA,  WIKTORIA  JELIŃSKA,  FRANCISZEK  CHOJNACKI,  LEON  REMIASZ  i  JAKUB  BRODALSKI  również  z  grupy  MISIAKÓW. 

SERDECZNIE  GRATULUJEMY  WYGRANEJ  I  ŻYCZYMY  DALSZYCH  SUKCESÓW

SZKOŁA  MOICH  MARZEŃ grafika
SZKOŁA  MOICH  MARZEŃ grafika
SZKOŁA  MOICH  MARZEŃ grafika
SZKOŁA  MOICH  MARZEŃ grafika