ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW

Utworzono: 08-03-2017

ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW

Dzieci z naszego przedszkola doskonale wiedzą, że warzywa i owoce należy spożywać czodziennie, nie tylko dlatego, że są bardzo smaczne, ale przede wszystkim zdrowe. Jednak aby utwierdzić wsztystkich w tym przekonaniu, w poniedziałek 6 marca obchodziliśmy smaczne święto warzyw i owoców, które zapocztkowało w naszym przedszkolu TYDZIEŃ DOBREJ FORMY, mające na celu popularyzację zdrowego stylu życia i odżywiania.

W tym wyjątkowym dniu w przedszkolu pojawili się również aktorzy z Teatru Gargulec z Gdańska, którzy zaprezentowali dzieciom spektakl pt. ,, HAMBURGERY ATAKUJĄ ''. Temat przedstawienia zawierał głównie przesłanie obchodzonego w przedszkolu święta : ,, Warzywa i owoce oraz przetwory z nich wykonane są zdrowsze i lepsze niż cukierki, batony i inne słodycze''. Dzieci bawiły się wspaniale, a jednocześnie uczyły obserwując z uwagą przygody naszych bohaterów. Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem włączyli się również do udziału w przedstawieniu.

Jesteśmy przekonani, że po tak smacznym i atrakcyjnym święcie, nikogo z naszych dzieci nie trzeba już będzie dłużej przekonywać, że warzywa i owoce są podstawą zdrowego odżywiania.

ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika
ŚWIĘTO WARZYW I OWOCÓW grafika