ŚWIĘTO ŚNIADANIA

Utworzono: 22-10-2022

NAJZDROWSZE,  NAJSMACZNIEJSZE  NAJBARDZIEJ  KOLOROWE   KANAPKI

images (1)_1.jpg

W środę 19 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy  DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA. Tego dnia bowiem, dzieci podjęły wielkie wyzwanie - samodzielne przygotowanie dla siebie kanapek. Do wyboru było wiele zdrowych produktów, które sprawiły, że kanapki ,,nabierały '' coraz większej ilości witamin. Każdy wyczarował swoje wielkie dzieło kulinarne. Tego dnia nie chodziło tylko o dobrą zabawę - jak wiadomo najlepiej smakują potrawy, które sami przyrządzimy. Tak było i tym razem. Przy okazji dobrej zabawy udało nam się zachęcić nawet największych niejadków do próbowania różnych smaków. Zdecydowanie jest to wielki sukces !!!

ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika
ŚWIĘTO ŚNIADANIA grafika