ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW

Utworzono: 30-10-2023

Naklejka z dziećmi na pasowanie na ucznia, pasowanie na przedszkolaka

„Rzecz to wielka niesłychanie, gdy starszakiem się zostanie” – wiedzą o tym doskonale nasze  MISIAKI ,  które w  środę  25 października zostały uroczyście pasowane na starszaka.  Zanim jednak doszło do tej ważnej chwili, dzieci pochwaliły się pięknie recytowanymi wierszykami, wesołymi piosenkami  oraz  tańcami.  Po zdanym egzaminie wszystkie sześciolatki złożyły ślubowanie. Następnie  uroczystego pasowania, za pomocą  magicznego ołówka i słów: ,, PASUJĘ  CIEBIE  NA  STARSZAKA  '' dokonała  Pani  Dyrektor -  Halina  Rękas. Emocjom  nie było końca.  Starszaki otrzymały  pamiątkowe dyplomy i upominki. Z pewnością było to wielki przeżycie zarówno dla dzieci, jak i ich bliskich.

TO  BYŁ  MISIAKÓW  DZIEŃ - JEDYNY  I  NIEPOWTARZALNY !!!

ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika
ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika
ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika
ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika
ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika
ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika
ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika
ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika
ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika
ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika
ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika
ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika
ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika
ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika
ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika
ŚWIĘTO MISIAKÓW - PASOWANIE NA STARSZAKÓW grafika