STARSZAKI ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

Utworzono: 01-07-2023

Dnia  20  i  21  czerwca  SŁONECZKA   KRASNOLUDKI   brały udział w uroczystości Zakończenia Roku Przedszkolnego. Żegnaliśmy dzieci, które były z nami od samego początku i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Po powitaniu przez Panią dyrektor Janinę Świtka tradycyjnie każda grupa rozpoczęła uroczystość Polonezem.  Dzieci prezentowały swoje umiejętności  artystyczne, recytatorskie i taneczne. Po występach dzieci otrzymały upominki i dyplomy, a rodzice podziękowania za zaangażowanie w życie przedszkola. 

Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej.

Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy bezpiecznych i radosnych wakacji oraz sukcesów w szkole.

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu!