STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ

Utworzono: 25-03-2016

JCJCJ WIOSNA, WIOSNA ACH TO TY!!! JCJCJ

3_papillons_qui_volent.gif

Pomimo niesprzyjającej aury w poniedziałek 21 marca, starszaki przyniosły do Ratusza WIOSNĘ i złożyły na ręce Pani Teresy Osowskiej - Szarej wiosenne życzenia. Nastepnie dzieci udały się na Most przy ulicy Staromiejskiej, gdzie odbyło się topienie Marzann. Przedszkolaki wzięły również udział w konkursie na wykonanie marzanny. Tegoroczne kukły były bardzo oryginalne, pomysłowe i pięknie wykonane. Komisja wybrała najładniejsze i wręczyła nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta Lęborka. Nasze przedszkole zdobyło II miejsce i otrzymało nagrodę pieniężną w kwocie 150 złotych oraz słodycze. Następnie zgodnie z tradycją, marzanny zostały wrzucone do rzeki Łeby, co ma symbolizować pożegnanie zimy.

STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika
STARSZAKI WITAJA WIOSNĘ grafika