ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU

Utworzono: 17-12-2017

MIKOŁAJ, KTÓRY ZAPOMNIAŁ Znalezione obrazy dla zapytania mikołaj - galeria

We wtorek 13 grudnia MISIAKI, ŻABKI, SŁONECZKA iKRASNOLUDKI pojechały do Teatru Lalki ,, Tęcza '' w Słupsku na spektakl ,, MIKOŁAJ, KTÓRY ZAPOMNIAŁ ''. Z zapartym tchem przedszkolaki oglądały historię zapracowanego Mikołaja, który uderzył się w głowę i zapomniał, że jest Mikołajem. Wszyscy starali się przypomnieć mu kim jest, by podczas zbliżających się świąt, wszystkie dzieci dostały wymarzone prezenty. Na szczęście jednak, jak to w bajkach bywa, wszystko skończyło się dobrze.

Prosta fabuła, wesołe przygody, zabawne relacje pomiędzy bohaterami, a przede wszystkim bliski kontakt aktorów z dziećmi, to wszystko stworzyło atmosferę zadowolenia i radości, a także pobudziło dzieci do głośnych okrzyków i spontanicznego zachowania.

Kontakt z kulturą teatralną wyzwolił w dzieciach nowe pokłady energii i niezwykłe wrażenie emocjonalne.

ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika
ŚREDNIAKI W ŚWIECIE TEATRU grafika