ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ

Utworzono: 04-11-2018

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI ZRZESZENIA KASZUBSKO - POMORSKIEGO

W poniedziałek 29 października odbyło się edukacyjne spotkanie dla dzieci 5 i 6 - letnich z przedstawicielami ZRZESZENIA KASZUBSKO - POMORSKIEGO. Przybyli oni do nas w tradycyjnych strojach kaszubskich, wprowadzając dzieci w świat ludowych tradycji Kaszub, dając przy okazji przedszkolakom okazję usłyszenia kaszubskiej mowy. Przedszkolaki miały okazję zapoznać się również haftami kaszubskimi i obowiązującymi na nim kolorami. Spotkanie przebiegało w przemiłej i ożywionej atmosferze, przeplatanej gromkim śmiechem i brawami. Na pożegnanie dzieci otrzymały na pamiątkę flagę kaszubską i ozdobny szal w barwach kaszubskich, zaś przedszkolaki w ramach podziękowania obdarowali naszych gości wspaniałymi orderami

ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ grafika
ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ grafika
ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ grafika
ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ grafika
ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ grafika
ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ grafika
ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ grafika
ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ grafika
ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ grafika
ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ grafika
ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ grafika
ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ grafika
ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ grafika
ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ grafika
ŚREDNIAKI I STARSZAKI POZNAJĄ KULTURĘ KASZUBSKĄ grafika