SPOTKANIE Z PILICJANTAMI

Utworzono: 24-06-2017

POLICJANCI I TRESOWANE PSY W ODWIEDZINACH Upies.pngPRZEDSZKOLAKÓW pies.png

We wtorek 20 czerwca przedszkolaków odwiedzili Policjanci z Komendy Powiatowej w Lęborku ztresowanymi psami - owczarkiem niemieckim o imieniu IWO i dwoma labladorami o imieniu LUNA i TOLA. Spotkanie dla wszystkich okazało się wspaniałą niespodzianką, pełną niesamowitych wrażeń. Przedszkolaki zobaczyły tresurę owczarka - IWO i z wielkim zainteresowaniem obserwowowały reakcje czworonoga na komendy wydawane przez swojego opiekuna sierżanta szt. Bartłomieja Świtkę - tatę naszej Oliweczki z grupy Misiaków. Nastepnie pani policjantka zademonstrowała, w jaki sposób należy zachowywać się podczas ataku psa. Dzieci z dużym zaineresowaniem słuchały rad i wskazówek, a następnie same wykonywały poszczególne ćwiczenia. Spotkanie ze zwierzątkami bardzo się wszystkim podobało, tym bardziej, że każdy mógł podejść i bez obaw pogłaskać labladory. Na zakończenie przedszkolaki pięknie podziękowały i wręczyły policjantom dyplomy i przygotowane niespodzianki.

MY RÓWNIEŻ BARDZO DZIĘKUJEMY POLICJANTOM ZA TE NIECODZIENNE ZAJĘCIA !!!