SPOTKANIE Z DIETETYKIEM

Utworzono: 29-10-2019

CvCvC WIEMY, CO JEMY CvCvC

pobrane_3.jpg

Nasze przedszkole w ramach realizacji projektu Moje zdrowie - Moja siła, Wielka moc podejmuje wiele inicjatyw mających na celu poszerzenie wiedzy naszych wychowanków oraz wyrabianie prozdrowotnych nawyków. W związku z tym we wtorek 29 października dzieci z grup starszych odwiedził niezwykły gość - Pani dietetyk Daria Opara. W interesujący sposób przedstawiła dzieciom zawód dietetyka, poszerzyła wiedzę na temat zdrowego odżywiania, zapoznała z piramidą żywienia od produktów najzdrowszych i najbardziej wartościowych po te, które w odżywianiu mogłyby zostać wyeliminowane bez szkody dla organizmu. Tłumaczyła, dlaczego należy ograniczać słodycze i słodkie napoje, a zwiększyć spożycie warzyw i owoców, a także w jaki sposób żywność wpływa na nasze zdrowie i zachowanie.


SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika
SPOTKANIE Z DIETETYKIEM grafika