SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI

Utworzono: 24-01-2018

WŚWIECIEKUCHNI

W poniedziałek 22 stycznia Słoneczka wybrały się na wycieczkę do miejsca, gdzie zawsze jest gorąco, można poczuć bardzo dużo zapachów i ciągle słychać stukanie, bulgotanie i warczenie różnych urządzeń, a więc do przedszkolnej kuchni. Panie kuchareczki opowiedziały, na czym polega ich praca i jakich używają przyborów. Pokazały dzieciom duże garnki do gotowania zupy, patelnie do smażenia kotletów i naleśników oraz urządzenia znane dzieciom z domu. Średniaki podglądały również pracę naszych pań, które akurat przygotowywały zdrową suróweczkę z marchewki oraz pyszne kotleciki. Wycieczka była też doskonałą okazją do podziękowania Pani Bogusi, Marioli i Weronice za pyszne dania i wręczenia im laurki oraz owocowych galaretek.

SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika
SŁONECZKA W PRZEDSZKOLNEJ KUCHNI grafika