SŁONECZKA W MUZEUM

Utworzono: 17-04-2023

W piątek 14  kwietnia  SŁONECZKA  wybrały się na wycieczkę do lęborskiego muzeum. Na miejscu dzieci bardzo serdecznie przywitała pani przewodnik, która zaprosiła dzieci do sali edukacyjnej. Tam poprzez zabawę oraz poznanie zmysłowe wybranych eksponatów, przedszkolaki dowiedziały się, co to jest zabytek, reprodukcja, dzieło sztuki, eksponat, kopia czy kolekcja. Dowiedziały się również,  w jakich okolicznościach i kiedy powstało Muzeum, kto w nim pracuje oraz dlaczego i kto je odwiedza. Następnie pani przewodnik zaprosiła dzieci do zwiedzenia muzeum. Dużą atrakcją było oglądanie i odgadywanie nazw codziennego użytku, jakimi ludzie posługiwali się w minionej epoce.

Do przedszkola  SŁONECZKA  wróciły bardzo zadowolone i pełne wrażeń oraz nowych i ciekawych wiadomości.

SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika
SŁONECZKA W MUZEUM grafika