SŁONECZKA W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ

Utworzono: 08-11-2018

CRICTOR - UCZYNNY WĄŻ I DOBRY PRZYJACIEL

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważnym w rozwoju dziecka jest rozbudzanie zainteresowania książką. Cenne informacje, które zdobywamy poprzez czytanie książek są nieocenione - to kopalnia wiedzy. Dlatego w środę 31 października SŁONECZKA postanowiły odwiedzić Miejską Bibliotekę Publiczną.

Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. Tym bardziej, że dla zdecydowanej większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. W bibliotece przywitała dzieci Pani Bożenka - bibliotekarka i zaprosiła do zwiedzenia. Wędrując między półkami pełnymi książek opowiadała o tym, jak należy się w takim miejscu zachować oraz co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki. Następnie starszaki wzięły aktywny udział w zajęciach edukacyjnych pod hasłem CRICTOR - UCZYNNY WĄŻ I DOBRY PRZYJACIEL.Było mnóstwo radości i zabawy na podstawie opowiadania Tomiego Ungerera. Dzieciom bardzo spodobała się przygoda z książką w bibliotece, w której można się świetnie bawić i sympatycznie spędzić czas.

PANI BOŻENKO - JESTEŚMY BARDZO WDZIĘCZNI, Z PEWNOŚCIĄ JESZCZE PANIĄ ODWIEDZIMY !!!