SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W TEATRZE TĘCZA

Utworzono: 05-04-2017

avava PRZYGODY KUBUSIA avava

W czwartek 30 marca SŁONECZKA i KRASNOLUDKI pojechały do prawdziwego Teatru Lalek ,, TĘCZA '' w Słupsku. Spotkały się tam na bajkowym szlaku z Kubusiem - pacynką, która nosi kraciaste spodenki, niebieski kubraczek i marchewkowy beret. Napotkał on na swojej drodze wiele przygód. Czekało go spotkanie z diabłem, smokiem, a nawet śmiercią. Ale dzięki odwadze, sprytowi i pomocy ze strony naszych przedszkolaków główny bohater doskonale poradził sobie w każdej sytuacji.

Wyjazd ten był również okazją do zapoznania dzieci z wyglądem profesjonalnego teatru, sceną, widownią, wspaniałą scenografią, niepowtarzalnymi kukiełkami oraz efektami akustycznymi.

Kolejną atrakcją wizyty w teatrze był udział w lekcji teatralnej. Dzieci zostały zapoznane z różnymi rodzajami lalek, jakie są wykorzystywane w słupskim teatrze : kukłą, pacynką, jawajką, marionety. Pod okiem aktora lalkarza - Marka Hucyka same próbowały trudnej sztuki animacji.

Do przedszkola wróciły w doskonałych humorach !

SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W TEATRZE TĘCZA  grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W TEATRZE TĘCZA  grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W TEATRZE TĘCZA  grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W TEATRZE TĘCZA  grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W TEATRZE TĘCZA  grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W TEATRZE TĘCZA  grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W TEATRZE TĘCZA  grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W TEATRZE TĘCZA  grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W TEATRZE TĘCZA  grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W TEATRZE TĘCZA  grafika