SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W MUZEUM

Utworzono: 11-05-2019

Podobny obrazMAŁY POLAK - NIEPODLEGŁY POLAKPodobny obraz

W poniedziałek 6 maja KRASNOLUDKI i SŁONECZKA zostały zaproszone do Muzeum na podsumowanie projektu MAŁY POLAK - NIEPODLEGŁY POLAK. Kształtowanie w dzieciach postaw patriotycznych, obywatelskich, upowszechnianie historii oraz przybliżenie symboli narodowych to główne założenia projektu. Był on realizowany przez lęborskich muzealników wspólnie z dziećmi z lęborskich przedszkoli.

Dyrektor placówki Mariola Pruska, wspólnie z sekretarzem miasta Lęborka Marianem Kurzydło, podziękowali przedstawicielom przedszkoli za udział i zaangażowanie w patriotyczne przedsięwzięcie, które rozpoczęto z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Natomiast przedszkolakom pokazano film zrealizowany z ich udziałem.


SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W MUZEUM grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W MUZEUM grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W MUZEUM grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W MUZEUM grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W MUZEUM grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W MUZEUM grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W MUZEUM grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W MUZEUM grafika
SŁONECZKA I KRASNOLUDKI W MUZEUM grafika