'SEGREGUJ Z PASJĄ "

Utworzono: 27-05-2018

NAGRODY W KONKURSIEPLASTYCZNYM

smiec_main.png

25 maja w SJSP przy ulicy Malczewskiego 34 o godzinie 10.00 odbyły się Lęborskie Dni Techniki dla Juniora „Młody Technik” podczas, których ogłoszono wyniki konkursu plastycznego „Segreguję z pasją”. Do naszego przedszkola trafiły aż trzy nagrody w kategorii przedszkola; trzecie miejsce zajęła praca Karoliny Estrich z grupy MOTYLKÓW oraz Izabeli Lewińskiej z grupy MINIONKÓW ponadto wyróżniona została praca Julki Ryk z grupy MOTYLKÓW.

SERDECZNIE GRATULUJEMY NASZYM ARTYSTKOM!!!

'SEGREGUJ Z PASJĄ " grafika
'SEGREGUJ Z PASJĄ " grafika
'SEGREGUJ Z PASJĄ " grafika
'SEGREGUJ Z PASJĄ " grafika
'SEGREGUJ Z PASJĄ " grafika
'SEGREGUJ Z PASJĄ " grafika
'SEGREGUJ Z PASJĄ " grafika
'SEGREGUJ Z PASJĄ " grafika
'SEGREGUJ Z PASJĄ " grafika
'SEGREGUJ Z PASJĄ " grafika