RUSZA GÓRA GROSZA

Utworzono: 23-11-2021

Dnia 1 listopada 2021 r. po raz XXII ruszyła akcja pt. ,, GÓRA GROSZA'', która organizowana jest przez Towarzystwo Nasz Dom pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Akcja ,, GÓRA GROSZA '' zbiera fundusze na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną . Ma ona na celu uświadomienie dzieciom, że oddając chociażby jeden grosz, można realizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz osieroconych dzieci.

Akcja ,, GÓRA GROSZA '' ma również charakter konkursu. Dla przedszkoli, które uzbierają największą kwotę przewidziane są cenne nagrody .

W związki z powyższym liczymy na aktywny udział w akcji, która realizowana jest w całej Polsce. Monety można wrzucać do specjalnego pojemnika znajdującego się w holu naszego przedszkola.

PAMIĘTAJMY :  JEDEN GROSZ - A ZNACZY TAK DUŻO.