RODZINNY BAL INTEGRACYJNY

Utworzono: 25-11-2023

URODZINY  MISIA  ZDROWISIA 

 

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka - Szkolne Blogi

W  piątek  24  listopada  odbył  się  w  naszym  przedszkolu  bal  z  okazji  urodzin  MISIA  ZDROWISIA.  O  godzinie  16.30 w  odświętnie  udekorowanych  misiami  salach  zebrali  się  rodzice  wraz  ze  swoimi  pociechami.  Urodzinową  imprezę  rozpoczęła  Pani  Dyrektor - Halina  Rękas  wspólnie  z  Panem  Burmistrzem - Witoldem  Namyślakiem,  która  serdecznie  przywitała  zaproszonych  gości.  Potem  to  już  rozpoczęła  się  wspólna  zabawa  zorganizowana  przez  nauczycielki  i  wspaniałe  animatorki - Mysię  Zdrowisię  i  Tygryska,  zaś  oprawą  muzyczną  zajął  się  DJ  Bolo,  który  spisał  się  znakomicie.  Tańce,  zabawy  integracyjne,  konkursy,  malowanie  twarzy,  robienie  kolorowych  warkoczyków  i  tatuaży ... wiele  można  wymieniać, bo  wiele  tego  popołudnia  się  działo.  W  każdym  razie  - przyjemności  i  atrakcji  nie  brakowało. Wszyscy  świetnie  się  bawili -  przecież  był  to  bal,  nie  byle  jaki !  Jak  na  urodziny  przystało,  nie  mogło  oczywiście  zabraknąć  najważniejszego jubilata - KUBUSIA  PUCHATKA.  Nikogo  również  nie  ominął  urodzinowy  poczęstunek.  Można  było  zjeść  pyszne  ciasteczka  misiakowe,   ciasta  specjalnie  przygotowane  przez  rodziców  i  nasze  panie  kuchareczki  oraz  zdrowe  owoce.  Apetyt  dopisywał  zarówno  dzieciom,  jak  i  dorosłym.  Na  zakończenie spotkania uczestnikom zabawy wręczono medal  PRZYJACIELA  PLUSZOWEGO  MISIA. 

Ach,  co  to  były  za  urodziny ....  Cudowne  nastroje  i  radości  było  co  nie  miara  i  niewątpliwie  zintegrowało  naszą  społeczność,  a  wspólnie  spędzony  czas  upłynął  w  miłej  i  przyjemnej  atmosferze.  

Serdecznie  dziękujemy  WSZYSTKIM  RODZICOM  zaangażowanym  w  przygotowanie  i  organizację  imprezy,  za  podarowanie  ciasta,  misiakowych  ciasteczek,  owoce, za  nagrody  do  konkursów,  farbki do malowania  twarzy,  tatuaże,  kolorowe  warkoczyki  oraz  wszystkim  biorącym  udział  w  balu  za  miłą  integrację.   Dziękujemy  wszystkim  sponsorom,  którzy  finansowo  i  rzeczowo  wsparli  organizację  balu.  Z  uwagi  na  wielu  zaangażowanych  rodziców,  którzy  w  różnym  stopniu  i  na  miarę  swoich  możliwości  okazali  swoją  pomoc  - nie  wymieniamy  nikogo  z  imienia  i  nazwiska.  Wszystkim  jednakowo  dziękujemy !  

RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika
RODZINNY BAL INTEGRACYJNY grafika