RODZICE AKTORAMI

Utworzono: 29-06-2013

CaCaC RODZICE - AKTORAMI CaCaC

Optymistyczni rodzice z grupy MISIAKÓW i TYGRYSKÓW nie boją się żadnych wyzwań. Wszystkim udowodnili, że potrafią być aktorami i wcielać się w bajkowe postacie. W środę 19 czerwca w profesjonalny sposób wystawili naszym przedszkolakom bajkę pt.,, CZERWONY KAPTUREK \'\'.

W tajemnicy przed dziećmi, rodzice przychodzili na próby, uczyli się ról, przygotowywali scenografię i stroje. Dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu, w dniu występu wszystko było zapięte na ostatni guzik. Gdy dzieci weszły do sali, przekonały się, że zmieniła się ona w pięknie udekorowaną scenę, na której kolejno ukazywali się występujący rodzice. Przedszkolaki w ciszy i skupieniu śledziły przebieg akcji, a ich zachwycone spojrzenia i wyraz dumy na twarzach był największą, lecz nie jedyną nagrodą dla rodziców.

Za fenomenalne odegranie swoich ról, i jako aktorów, i jako super rodziców otrzymali słodziutkie lizaki z dużym serduszkiem.

DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA WYOBRAŹNIĘ I MOC WRAŻEŃ JAKIE SPRAWILI SWOIM POCIECHOM, DZIECIOM ZAŚ ZA WIELKIE BRAWA I RADOŚĆ, JAKĄ DAŁO IM TO PRZEDSTAWIENIE !!!

RODZICE  AKTORAMI   grafika