ROBIMY SAŁATKĘ OWOCOWĄ

Utworzono: 01-10-2013

CCC ROBIMY SAŁATKĘ OWOCOWĄ CCC

Czwartek - 26 września był pysznym dniem dla pięciolatków z grupy VII . Aby zachęcić dzieci do zjadania owoców, nauczycielka przygotowała zajęcie, którego celem było przyrządzenie i degustacja sałatki owocowej.

Dzieci przystąpiły do krojenia owoców z niezwykłym zapałem i ogromną radością, ale i ostrożnością - pamiętając o wszystkich umowach : zakazach i nakazach dotyczących posługiwania się ostrymi narzędziami.Sałatki przybywało w niewiarygodnym tempie. Na koniec dzieci wszystko wymieszały, a następnie nałożyły do miseczek urządzając prawdziwą ucztę.

Wszystkie pięciolatki z wielkim apetytem zjadły przygotowaną wspólnie sałatkę. Swoją zdrową, pełną witamin owocową sałatką poczęstowały także panią dyrektor oraz personel przedszkolny.

SMACZNEGO !!!

ROBIMY  SAŁATKĘ  OWOCOWĄ  grafika