PSZCZÓŁKI SADZĄ CEBULKI KWIATOWE

Utworzono: 15-11-2022

Najlepsza pora na sadzenie cebulek  kwiatowych przypada na koniec jesieni. Kaziu z grupy  PSZCZÓŁEK  ze swoja mamą przygotowali cebulki szafirków, krokusów i tulipanów. Dzieci oglądały  prawdziwe cebulki kwiatowe, dowiedziały się do czego służy łopatka i jak głęboko należy zakopać cebule. Wszystkie Pszczółki pomagały przy sadzeniu. To były ciekawe zajęcia przyrodnicze, a od wiosny rozpoczną się nowe zajęcia, polegające na pielęgnacji posadzonych roślin.

PSZCZÓŁKI SADZĄ CEBULKI KWIATOWE grafika
PSZCZÓŁKI SADZĄ CEBULKI KWIATOWE grafika
PSZCZÓŁKI SADZĄ CEBULKI KWIATOWE grafika
PSZCZÓŁKI SADZĄ CEBULKI KWIATOWE grafika
PSZCZÓŁKI SADZĄ CEBULKI KWIATOWE grafika
PSZCZÓŁKI SADZĄ CEBULKI KWIATOWE grafika
PSZCZÓŁKI SADZĄ CEBULKI KWIATOWE grafika
PSZCZÓŁKI SADZĄ CEBULKI KWIATOWE grafika
PSZCZÓŁKI SADZĄ CEBULKI KWIATOWE grafika
PSZCZÓŁKI SADZĄ CEBULKI KWIATOWE grafika
PSZCZÓŁKI SADZĄ CEBULKI KWIATOWE grafika