PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI

Utworzono: 29-09-2021

W  poniedziałek  27  września  z  okazji  DNIA  PRZEDSZKOLAKA  nasze  przedszkole  odwiedzili  aktorzy  Teatru  Duet  z  Krakowa.  Artyści  zaprezentowali  dzieciom  przedstawienie  pt.,, PRZYGODY  MAŁPKI  FIKI - MIKI ''.  Dzieci  miały  okazję  obejrzeć  wzruszającą,  ale  i  zabawną  historię  o  przygodach  małej małpki  i  jej  przyjaciół,  ucząc  się  przy  tym  wiele  o  przyjaźni,  dobroci  i  o  niesieniu  pomocy  innym.  Aktorzy  zaprosili  również  dzieci  do  wspólnej  zabawy.  Przedszkolaki  dzięki  temu  brały  czynny  udział  w  przedstawieniu.  Mogły  pomóc  małpce  uratować  słonia,  lwa,  a  nawet  musiały  czyścić  pokład  niczym  prawdziwi  marynarze na  statku.  

Nie  ma  wątpliwości,  że  przedstawienie  bardzo  dzieciom się  podobało.  Aktorzy  przyciągnęli  uwagę  przedszkolaków  i  wywołali  na  ich  twarzach  szeroki  uśmiech. 

PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika
PRZYGODY MAŁPKI FIKI MIKI grafika